Ilustrowana Kamasutra

Wydawnictwo: Delta W-Z
poradniki

Najsławniejszy traktat o zespoleniu miłosnym, lub jak inni chcą po sferze erotyki. Nie jest jednak zwykłym podręcznikiem współżycia płciowego, książką wykładającą jak to się robi . Zawiera całe bogactwo wiedzy dotyczącej kształtowania życia zmysłowego tak, aby związana z nim erotyka zyskała należne jej miejsce, a nie stała się czymś wstydliwie ukrywanym w sypialni, lub pod osłoną nocy. Tekstowi towarzyszą wspaniałe, a zarazem pozbawione wulgarności fotografie.

źródło okładki: www.empik.com

Mysza_99 | 2010-10-04

A jak! Przeczytane od deski do deski :D Hihihihi :)

Swoją drogą lekko, przystępnie... o wszystkim co ważne i ważniejsze :) Z czystej ciekawości warto sięgnąć :)

promil77 | 2016-04-07
Bartosz | 2016-02-03