Trzeci naiwny człowiek

Wydawnictwo: Anagram
83-86086-75-0
młodzieżowe, fantasy,
pannanika

„Trzeci naiwny człowiek”, choć jest debiutem literackim zasługuje na szczególne zainteresowanie. Autorka potrafi dojrzale tworzyć świat literacki, budować głębokie relacje między rówieśnikami i ich rodzicami, przy jednoczesnym zachowaniu młodzieńczego spojrzenia na życie. Pierwsze miłości, przyjaźnie, szkolne rozterki przeplatane są opowieściami w konwencji fantasy. Powieść ta porusza...

Powieść ta porusza również ideę nieśmiertelności z punktu widzenia młodego człowieka.

źródło opisu: http://www.anagram.com.pl/product/359051

źródło okładki: http://www.anagram.com.pl/product/359051