Formelana

Wydawnictwo: Branta
powiastka, rozmowy,
Paideia

Bohater książki to młody mężczyzna na rozstaju dróg. Chcąc oderwać się od codzienności, wyjeżdża na urlop do niewielkiego pensjonatu. Każda z napotkanych przez niego osób jest indywidualnością, a rozmowy z nimi są wskazówkami do odkrycia własnej tożsamości. Nic w tej książce nie jest bez znaczenia. Każde słowo czy imię ma ukryty sens. Mamy więc grę słów, niejednoznaczność i prowokację. To ogromna zaleta książki. Dowiedzmy się zatem, co wydarzyło się w pensjonacie państwa Isnob?

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/e/formelana-a/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/e/formelana-a/

Mieczysław | 2013-03-10
Przeczytana: 07 lipca 2012

Da się przeczytać. Nic więcej.

Artur | 2013-01-24
Przeczytana: 25 stycznia 2013