Rośliny doniczkowe

83-7129-787-4
rośliny doniczkowe
flora i fauna
rowena77

Posiadanie w mieszkaniu cząstki przyrody jest dzisiaj, w tak bardzo stechnicyzowanym świecie, potrzebą bardziej aktualną niż kiedykolwiek przed laty. Zastosowanie odpowiednich roślin pozwala uczynić nasze wnętrze mieszkalne bardziej przytulnym i nadaje mu indywidualny charakter. Trzeba jednak pamiętać, że różne gatunki roślin pokojowych mają też różne wymagania. Niniejszy poradnik przynosi porcję niezbędnej wiedzy na temat doboru i pielęgnacji najbardziej popularnych roślin pokojowych o ozdobnych liściach i kwiatach.

źródło opisu: Swiat Książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie