Lobo: Płonący łańcuch miłości

lobo, top komiks, komiks
komiksy
Camillos

Komiks zawiera opowieści:
- "Płonący łańcuch miłości"
- "Lobo i wiosenne lasencje"
-"Lobo w Hollywood"

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Wkp | 2013-05-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ XVI

W kolejnym zbiorze 3 komisów na Lobo czeka kilka trudnych zadań. Na początek będzie musiał odnaleźć prostytutkę ukrywającą się w liczącym 12 000 kobiet haremie, w którym każda niewiasta nie zamierza przepuścić Lobo. Potem nasz szaleniec zostanie ochroniarzem konkursu bikini, a wreszcie poleci do Hollywood, gdzie kręcony jest film o jego przygodach.

A cóż my z tego mamy? Rzeź, rzeź i jeszcze raz rzeż, okraszona niby humorem i podaną średni ilustratorsko. Owszem, z przebłyskami autoironii, ale przebłyskami szybki gasnącymi.

Do tego efekt całości psuje marne polskie wydanie. To co spotkaliśmy m.in. w "Ostatnim Czarnienie" czy pingwinach - czyli wycinanie jednej, dwóch stron żeby komiksy się zmieściły, tu przybrało rozmiar kilku ważnych dla fabuły plansz. Z całości wycięto prawie 1/6 materiału, a to już rzecz nie do pomyślenia.

Ocena komiksu:5
Ale ocena wydania: 2