Joga. Ruch, oddech, relaks

Wydawnictwo: Kos
838937577X
poradniki

Książka należy do bardzo nielicznych publikacji prezentujących jogę napisanych przez polskich specjalistów, którzy stale prowadzą zajęcia w kilku miastach: Janusz Szopa posiada uprawnienia nauczyciela szkoły jogi mistrza B.S.K. Iyengara, zaś Joanna Górna nadane przez MENiS uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej w zakresie systemu ćwiczeń hatha-jogi. Książka w zwarty i precyzyjny sposób przedstawia ćwiczenia hatha-jogi, ćwiczenia oddechowe oraz techniki relaksacji trzy wspaniałe i niezastąpione lekarstwa na stres i choroby cywilizacji.

maddusia | 2016-03-03
Tommi | 2015-01-21