Tajemnicza nieznajoma

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nasz przyjaciel Łatek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Baba
10 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-927289-1-0
pies, dzieci
rowena77

Do domu państwa Dobroczyńskich trafia Pewna Tajemnicza Nieznajoma. Łatek znowu będzie musiał się wykazać wyjątkowym sprytem i pomysłowością. Kolejne przygody sympatycznego Łatka.

źródło opisu: Wydawnictwo Baba

źródło okładki: autorstwo własne

jan.ms | 2013-07-09
Przeczytana: 15 października 2011

Przepiękna książeczka dla dzieci. Bardzo ładne kolorowe ilustracje, pisane lekkim i ciekawym językiem. Zainteresowała zarówno dziewczynkę 8-letnią, jak i chłopczyka 4-letniego. Książka przeczytana do dziś kilkakrotnie, aktualnie znowu w trakcie ;)
Zarówno pierwsza część, jak i druga czytane jednym tchem.
Szkoda, że obiecana kolejna przygoda się nie ukazała (lub nie mogę jej znaleźć)
Polecam do przeczytania

Ninia03 | 2015-11-21