Nasz przyjaciel Łatek

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nasz przyjaciel Łatek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Baba
10 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-927286-0-3
pies, dzieci
rowena77

Łatek to wesoły pies, który trafia do domu państwa Dobroczyńskich. poznając nowe miejsce przeżywa ciekawe przygody. Pewnego dnia staje się bohaterem podwórka.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: autorstwo własne

jan.ms | 2013-07-09
Przeczytana: 08 sierpnia 2011

Przepiękna książeczka dla dzieci. Bardzo ładne kolorowe ilustracje, pisane lekkim i ciekawym językiem. Zainteresowała zarówno dziewczynkę 8-letnią, jak i chłopczyka 4-letniego. Książka przeczytana do dziś kilkakrotnie, aktualnie znowu w trakcie ;)
Zarówno pierwsza część, jak i druga czytane jednym tchem.
Szkoda, że obiecana kolejna przygoda się nie ukazała (lub nie mogę jej znaleźć)
Polecam do przeczytania

Ninia03 | 2015-11-21