Ronin

Tłumaczenie: Iwona Zych
Wydawnictwo: Philip Wilson
Ronin
Movieman

W Japonii samurajowie ślubowali chronić swego pana własnym życiem. Ten, którego władca ginął, okryty niesławą, stawał się banitą - RONINEM. Potem mógł być już tylko najemnikiem lub bandytą. Dzisiejszy świat pełen jest takich roninów. Jednym z nich jest Sam, amerykański ekspert od spraw broni. Nieznani mocodawcy wynajmują go, by zdobył pewną teczkę. Dlaczego? Wiadomo tylko, że trzeba zaryzykować życie.

źródło opisu: Okładka książki

Matjef | 2017-11-19