Patchwork krok po kroku

Wydawnictwo: RM
patchwork
rękodzieło

To praktyczny i przystępny poradnik z kolorowymi ilustracjami i schematami prezentujący, jak wykonywać patchworki oraz instrukcjami przedstawiającymi krok po kroku zasadnicze techniki ich wykonania. zamieszczono w nim łatwe projekty, dzięki którym można stopniowo, wraz z książką, rozwijać swoje umiejętności. Każdy znajdzie tu propozycję odpowiadającą jego gustom od delikatnych kwiecistych kompozycji po zdecydowane i stylowe wzorów. Przedstawia też atrakcyjną i nowoczesną kolekcję prostych patchworków dla początkujących, jak i dla poszukujących nowych inspiracji, obejmującą całą gamę projektów: począwszy od kołderki do łóżeczka poprzez dywaniki do pokoju dziecinnego, aż do ogromnych narzut na łóżko.

wisia10 | 2015-12-22
Ramen | 2016-11-14