Patchworkowe torebki

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
patchwork
rękodzieło

Która kobieta nie chciałaby mieć szafy pełnej torebek: szykownych i niezobowiązujących, wieczorowych i wizytowych, na prezenty i na zakupy, na każdą okazję, do każdej kreacji, nawet z tego samego materiału co żakiet czy szal? Z pomocą w urzeczywistnieniu tego marzenia przychodzi ta oto książka. Proponujemy w niej uszycie techniką patchworku torebek nietuzinkowych i zawsze modnych. Nowa torebka powstanie szybko i niedrogo. W dodatku... na pewno nikt nie będzie miał takiej samej!

wisia10 | 2015-12-22
Yolka | 2012-09-05