Skuteczne zdawanie egzaminów

Wydawnictwo: Rebis
9788373019232
poradniki

Wszystko jest proste, gdy masz dobry pomysł Masz do zapamiętania zbyt wiele faktów, dat, przypadków czy przykładów? Innymi słowy ? objętość materiału cię przerasta? Poczytaj o kilku świetnych sposobach na oddzielenie ziarna od plew. Nie wiesz, jak dobrze ułożyć plan pracy pisemnej? Odkryj genialną technikę piramidy Minto. Czy nie sądzisz, że cudownie byłoby się uczyć, zajmując się jednocześnie czymś... powiedzmy to sobie szczerze... ciekawszym? Przydadzą ci się wiadomości o przekazie podprogowym. Książka Jak skutecznie zdawać egzaminy została napisana przez specjalistę z doświadczeniem, który spędził większą część życia na nauce, i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by każdy egzamin zakończył się sukcesem. Wykorzystaj jeden z naszych pomysłów? ...bądź błyskotliwy! Porozmawiajmy o tobie. Jesteś bystry, poważnie myślisz o własnej karierze, której już zdążyłeś posmakować. Ale sama pasja nie wystarczy, więc powodowany ambicją, ciekawością czy też nużącą stabilizacją, szukasz obecnie wskazówek i technik, które pomogą ci wspiąć się wyżej. Dwie obietnice: Pierwsza ? nie będziesz musiał brnąć przez potok słów, ani przedzierać się przez gąszcz teorii po to, aby natrafić na okruchy mądrości. Druga ? nasi autorzy nie będą traktować ciebie z wyższością, ponieważ wiedzą, jak to jest być na twoim miejscu. ANDREW HOLMES pracował jako konsultant strategiczny dla największych firm konsultingowych na świecie ? tak zwanej ?Wielkiej Piątki?. Obecnie zatrudniony jest w PricewaterhouseCoopers. Opublikowano wiele jego prac na najróżniejsze tematy, od zarządzania ryzykiem do rozwiązań informatycznych dla biznesu. Jest autorem książek Pains on Trains i Zmory w biurze oraz specjalistą w dziedzinie kształcenia się przez całe życie..

Kathlen | 2014-11-08
krl | 2014-10-11