Wielka księga białej magii

Wydawnictwo: Kirke
978-83-60062-18-0
ezoteryka, magia
Elilaya

Białej magii używano w Europie od wieków, by wpływać pozytywnie na swoje życie i otoczenie. Ta sprawdzona przez naszych przodków dziedzina okultyzmu wydaje się być najbliższa człowiekowi, stosunkowo prosta do opanowania, a do tego bezpieczna. Wykorzystuje przyjazne siły natury i moce drzemiące w każdym z nas. Książka prezentuje ponad 170 zaklęć z przeróżnych dziedzin - od magii miłosnej poprzez pieniężną, ochronną i leczniczą.

źródło opisu: http://aspirante.com.pl/wydawnictwo,620,kirke.html

źródło okładki: http://aspirante.com.pl/wydawnictwo,620,kirke.html