Księga magii i zaklęć

ezoteryka, senniki, horoskopy
978-83-60062-14-2
Radosław Roczon
magia wicca

Można się nieźle ubawić przy czytaniu zaklęć i sposobu ich wykonania. Jednak można wyłapać kilka ciekawostek dotyczących księżyca, kosmosu i okultyzmu. Potraktowałam ją z przymrużeniem oka.

Zetknęłam się z fragmentami. Autor prezentuje tak głupie i absurdalne treści, że aż ciężko uwierzyć, że jakieś naiwne umysły w to wierzą. "Zaklęcia" i "rytuały" są tworzone we wręcz dziecinny sposób, bez uwzględnienia jakichkolwiek zasad, czy tradycji. Na ma to kompletnie nic wspólnego z magią. Nie byłabym też w stanie przebrnąć przez całość.

Można tam znaleźć nawet...

Intrygująca... :)

"Księga magii i zaklęć" to pozycja niezwykle interesująca dla wszystkich, których pasjonuje świat magiczny. Sądzę, że jest ona dobra dla kogoś, kto wcześniej nie miał styczności z podobną tematyką, a chciałby zacząć się w niej zagłębiać, dlatego bardzo przypadła mi, jako laikowi, do gustu.

Autor tłumaczy nam od samego początku wszystko, co czarownicy wiedzieć powinni....

• Chcę w prezencie
  • 52 książki (2011)
  • Witchcraft
  • *Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • ✔ 2015 📚
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Księga magii i zaklęć