Spacer z Aniołem

Wydawnictwo: Ena Media
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-927158-1-8
anioł, wiara, człowiek, szczęście, sens, Bóg
Inne
Agnieszka

Spacer z Aniołem to poetycka podróż przez dwa światy: świat ludzi i świat aniołów. Obie rzeczywistości nieustannie się przenikają, pozwalając nam duchowo wzrastać i dostrzegać wszelkie przejawy piękna i mądrości w otaczającej nas przestrzeni. Aniołowie są w pastelowych kolorach wiosny, w soczystych barwach lata i jesieni, w każdym koronkowym płatku śniegu i w morskiej fali. Ich głos rozbrzmiewa w śmiechu dziecka, a dyskretne milczenie towarzyszy w chwilach zadumy. Dlatego nie zwlekając, uchwyćmy dłoń swego Anioła i pozwólmy się prowadzić po kartach tej wyjątkowej książki, gdzie urok słowa łączy się z równie interesującą szatą graficzną.

Spacer z Aniołem to książka zarówno dla poszukujących swego Anioła, jak i dla tych, którzy Go już odnaleźli.

źródło opisu: http://www.enamedia.pl/index.php?site=ksiazka&id=4

źródło okładki: http://www.enamedia.pl/index.php?site=ksiazka&id=4

Agnieszka | 2012-05-14
Przeczytana: 2011 rok

"Przybywają do nas anioły,
a my dowiadujemy się o nich, kiedy odeszły"
/R. W. Emerson/

Piękna, poetycka, urzekająca.