Guinness World Records 2011

Wydawnictwo: Buchmann
Guinness World Records 2011. Eksplozja tysięcy nowych rekordów
978-86-7670-082-3
rekordy, rekord świata
Inne
Bacha85

To najlepiej sprzedająca się książka faktograficzna na świecie – od czasu pierwszego wydania w 1955 roku sprzedano jej ponad 100 milionów egzemplarzy. Co roku do rąk czytelników w ponad 100 krajach trafia prawie 4 miliony egzemplarzy Księgi w 25 wersjach językowych. Księga Światowych Rekordów Guinnessa to najlepszy prezent dla młodych miłośników bicia rekordów na każdą okazję! Tegoroczne...

Tegoroczne wydanie książki posiada holograficzną okładkę, 288 stron wypełnionych ponad 3000 nowych rekordów, 100% nowych zdjęć. Publikacja zawiera niesamowite fakty, które stanowią inspirację do odkrywania świata zarówno dla chłopców, jak i dla całej rodziny.

źródło opisu: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=21661&lang=pl

źródło okładki: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=21661&lang=pl

CzytanieJestSpoko | 2016-12-10

Bardzo ładna publikacja, aczkolwiek tekst porozrzucany bez ładu i składu.

Claudia-Katherine | 2017-04-16
Michalos0707 | 2015-07-07