Co gdzie sadzić. Najlepsze kompozycje do każdego ogrodu

Wydawnictwo: Hachette
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
flora i fauna

Jakie rośliny na rabatę, a jakie bliżej domua Które najlepiej będą rosły w słońcu, a które w cieniua Ta książka to nowoczesny poradnik dla wszystkich ogrodników. Prezentuje rośliny na każde stanowisko i podpowiada, jak stworzyć ciekawe kompozycje do każdego ogrodu. Dzięki zastosowaniu tablic ze zdjęciami, wybór roślin będzie możliwy w mgnieniu oka.

BlueBird | 2016-04-13
Na półkach: 52/2016, Przeczytane
Przeczytana: 13 kwietnia 2016

Szukasz gatunku na konkretne miejsce - w tej książce go znajdziesz!
Najlepsza publikacja o doborze roślin.

Bardzo dobra pozycja dla ogrodników, architektów krajobrazu, a także dla amatorów szukających pomysłu na swój ogródek.
Książka w prosty i jasny sposób pomaga dobrać gatunki zależnie od warunków i oczekiwań. Dostosowana do polskich warunków.
Cenię ją za zwięzłość, przejrzystość i PRAKTYCZNE RADY.

Na półkach