Jerzy lawicki, Samochody, motoryzacja,
motoryzacja
JKSlepowron

SŁOWO SIĘ RZEKŁO- SAMOCHÓD U PŁOTA... SAMOCHÓD- MOJE HOBBY... A MOŻE LEPIEJ: SAMOCHÓD- MÓJ KONIK? TO BRZMI CIEPŁO I PIESZCZOTLIWIE, A WŁASNIE TAKI STOSUNEK DO SAMOCHODÓW MAJĄ WSZYSCY ZAPALEŃCY I FANATYCY MOTORYZACJI. OCZYWIŚCIE NAJWIĘKSZYM MARZENIEM SAMOCHODOWEGO HOBBYSTY JEST POSIADANIE WŁASNEGO POJAZDU, ALE KIEDY MA SIĘ NAŚCI LAT- REALIZACJA TEGO MARZENIA JEST BARDZO ODLEGŁA. CZY TO...

SŁOWO SIĘ RZEKŁO- SAMOCHÓD U PŁOTA...

CZY TO ZNACZY, ŻE NASTOLATKI MAJĄ ZREZYGNOWAĆ Z SAMOCHODOWEGO KONIKA?

NIC PODOBNEGO!

I O TYM WŁASNIE JEST TA KSIĄŻKA...

PISANA Z PASJĄ!

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: Własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!