Bibliografia literatury dla dzieci i młodzieży 1901-1917

Wydawnictwo: Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy
A--

"Bibliografia literatury dla dzieci i młodzieży 1901-1917" obejmuje druki zwarte przeznaczone dla młodego czytelnika, wydane na terenach historycznie polskich oraz na terenach państw zaborczych. Z założenia są to więc utwory intencjonalnie kierowane do młodego odbiorcy bądź przez autora, bądz przez wydawcę - zarówno beletrystyczne, jak popularnonaukowe. *** literatura polska i przekłady /...

***
literatura polska i przekłady / oprac. zespół Alina Grefkowicz [et al.].

źródło opisu: Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy, Biblioteka Główna, 2005

źródło okładki: Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy, Biblioteka Główna, 2005