Disney. Księżniczka. Litery

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Disney Ucz się z nami". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ameet
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-253-0894-0
Nikodem

Disney Ucz się z nami. Litery to książka, dzięki której dziecko nauczy się rozpoznawać i pisać litery. Dziecko poznając charakterystyczne cechy liter - takie jak linie poziome, pionowe, ukośne, zaokrąglenia, pętelki uczy się je rozróżniać, co ma kluczowe znaczenie dla przyszłej nauki samodzielnego pisania i czytania. W książce oprócz różnorodnych ćwiczeń, dziecko znajdzie również naklejki, literkowe memory oraz planszę do gry, dzięki którym nauka stanie się dla niego przyjemnością. Na zakończenie pracy z książką rodzic może sprawdzić i nagrodzić postępy małego ucznia, korzystając ze specjalnie przygotowanej listy umiejętności oraz wręczyć dziecku dyplom ukończenia nauki Liter. Podsumowanie wyników pracy da dziecku poczucie satysfakcji i sprawi, że w przyszłości stanie się pewnym siebie uczniem.

Disney Ucz się z nami to edukacyjny program przeznaczony do indywidualnej pracy rodzica z dzieckiem, którego celem jest nauka przez zabawę. Opracowany w oparciu o nową podstawę programową, stanowi doskonałe uzupełnienie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Materiały i ćwiczenia zostały dobrane tak, aby zapewnić efektywny sposób uczenia się. Zastosowana w zadaniach metoda stopniowania trudności pozwala dziecku skutecznie opanować kluczowe umiejętności niezbędne w jego dalszej edukacji.

źródło opisu: http://www.ameet.pl/prod_1438.html

źródło okładki: http://www.ameet.pl/prod_1438.html

Na półkach: Przeczytane, Ameet

Tym razem mam okazję przedstawić Wam książkę z bardzo edukacyjnej serii. Disney uczy to zestaw bardzo różnorodnych książeczek o różnym poziomi trudności i zróżnicowanej tematyce dla dzieci. Poziomy trudności są trzy. Dla dzieci o 4, 5 i 6 lat. A w każdym poziomie mamy do wyboru kilka naprawdę ciekawych pozycji , dzięki którym nasze dzieci mają okazję trenować rączkę rysując szlaczki, poznawać kształty, kolory, literki i cyferki a nawet mogą uczyć się liczyć, pisać i czytać.

Do nas trafiła książeczka z 2 poziomu: LITERY. Dzięki tej lekturze moja córeczka uczy się rozpoznawania liter odwzorowywania ich kształtów. A w jaki sposób?

Wewnątrz tej książeczki znajdziemy mnóstwo fantastycznych zadań, dzięki którym maluch wiele się nauczy nawet tego nie odczuwając. Ćwiczenia w pisaniu literek zaczyna się bardzo... niepozornie. Pierwsze strony to rysowanie linii prostych i łuków starając się nie odrywać ołówka od kartki. A następnie stopniowo poznajemy rożne literki. Dziecko ma za zadanie...

Na półkach