Święci na każdy dzień. Tom XI: styczeń

Tłumaczenie: Krzysztof Stopa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Święci na każdy dzień". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
I santi nella storia 11: gennaio
święci
religia

Kolekcja "Święci na każdy dzień" to wyjątkowa seria bogato ilustrowanych albumów, ukazujących życie, nauczanie i kult ponad trzech tysięcy świętych Kościoła katolickiego. Jest to nowe dzieło encyklopedyczne zredagowane przez najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie hagiografii. Każdy tom przedstawia dzień po dniu sylwetki świętych z danego miesiąca. Wydanie z medalikiem św. Agnieszki,...

Wydanie z medalikiem św. Agnieszki, patronki narzeczonych.