Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: FLAIR
La Communication
978-83-921325-0-9
arczer

Człowiek jest z natury istotą komunikującą się. Ta główna jego aktywność odbywa się przy pomocy coraz bardziej różnorodnych i bogatych form, jakie umożliwiają dziś środki techniczne, pozwalające odtworzyć i przesłać dźwięk, pismo czy obraz. W niniejszej publikacji Autorzy prezentują zagadnienie komunikacji we wszystkich jej konfiguracjach, w mowie i w piśmie, począwszy od tych najbardziej...

W niniejszej publikacji Autorzy prezentują zagadnienie komunikacji we wszystkich jej konfiguracjach, w mowie i w piśmie, począwszy od tych najbardziej tradycyjnych po współczesne. Odwołują się do najnowszych osiągnięć wiedzy, poddają analizie główne składowe procesu komunikacji: narzędzia (począwszy od samego języka), "aktorów", kontekst społeczny, nośniki i cele. Na koniec wspominają o zawrotnej ekspansji Internetu.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://images.gildia.pl/_n_/sklep/67/67702-180.jpg