Święta Klara. Głos pośród ciszy

Chiara. Una voce dal silenzio
83-89167-72-7
święta, święci
A--

Fascynująca dzięki wyjątkowej osobowości i wrażliwości duszy – taka jest postać Klary, świętej, której przesłanie pozostaje do dziś niezwykle aktualne. Opisując koleje losów św. Klary z Asyżu autorka stara się, przy wiernym odtworzeniu tła historycznego i środowiskowego, przedstawić ją nie tyle jako świętą, lecz jako średniowieczną panią poszukującą Prawdy, Sprawiedliwości, Piękna, Dobra,...

Opisując koleje losów św. Klary z Asyżu autorka stara się, przy wiernym odtworzeniu tła historycznego i środowiskowego, przedstawić ją nie tyle jako świętą, lecz jako średniowieczną panią poszukującą Prawdy, Sprawiedliwości, Piękna, Dobra, Miłości absolutnej.

źródło opisu: eSPe, 2003

źródło okładki: http://boskieksiążki.pl/data/gfx/pictures/medium/2/5/52_1.jpg