Koszt kapitału Klucz do wartości firmy - Johnson Hazel

Wydawnictwo: KE Liber
biznes, finanse

Książka omawia takie zagadnienia jak: pojęcia i definicje związane z rynkiem walutowym, produkty bankowe i giełdowe służące do zarządzania pozycją walutową, referencyjne stawki rynku pieniężnego i kursy rynku walutowego, czynniki wpływające za poziom kursu walutowego i żródła informacji, limity handlowe stosowane przez banki i sposób ich naliczania, schematy zawierania transakcji i sposoby zawieraniatransakcji przez bank, ramy prawne zawierania transakcji i podstawy prawa dewizowego, euro-wpływ nowej waluty na zawieranie i rozliczanie transakcji, proste zadady zarządzania ryzykiem walutowym dla firm. zawiera dyskietke