Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
niemiecki, nauka niemieckiego
Muminka

źródło okładki: google

agade | 2016-12-01

W moim wydaniu z 1993 roku są błędy. Mam nadzieje, że zostały poprawione w kolejnych wydaniach lub wydaniu.

Igis | 2016-06-06
Przeczytana: 2013 rok

Moja ulubiona książka do nauki gramatyki z niemieckiego <3 Kocham ją, wystarczy do opanowania języka na rzetelnym poziomie, do tego obfituje w wiele ćwiczeń, które pozwalają w pełni zrozumieć dane zagadnienie. To podstawa do nauki niemieckiego, na której można budować dalszą znajomość języka na wysokim poziomi. Polecam :)

Bibliofilka91 | 2016-05-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Niemiecki

Idealna baza w kwestii wiadomości z zakresu gramatyki niemieckiej. Aby "ruszyć" dalej należy ją poznać, przyswoić i często do niej wracać.

Piotr Karol | 2015-08-09

W porównaniu z innymi gramatykami dość staroświecka i ciężkostrawna.

Czosnki3 | 2015-07-29

Najlepsza niemiecka gramatyka dla Polaków. Nie wyobrażam sobie życia bez tego dzieła. Tym bardziej, iż wybieram się na germanistykę... SUPER!!! Polecam, wszystko poruszone i świetnie wyjaśnione. Wszystkie wyjątki uwzględnione.

Delur | 2015-06-13
Przeczytana: 10 czerwca 2015

Bardzo dobre repetytorium. Nudne jak cholera, ale wszystko jest stosunkowo prosto wyjaśnione (w przypadkach, kiedy nie jest polecam niemiecki.ang.pl). Ogromna ilość gramatyki i ćwiczeń, w połączeniu z fiszkami, czytaniem Kafki i konwersacjami na korepetycjach udało mi się nauczyć niemieckiego praktycznie od zera do B2 (78%) w 41 dni. Polecam Stanisława Bęzę.