Beautiful Disaster

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Privilege". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Simon & Schuster
angielski
Martyna

Ariana Osgood has a new look, a new name, and a new life—all thanks to her former friend Briana Leigh Covington. Now enrolled as a junior at an exclusive boarding school in DC, Ariana has everything she's ever wanted. She killed to get back her life of privilege. Just how far will she go to keep it?

źródło opisu: Simon & Schuster, 2009

źródło okładki: http://books.simonandschuster.com

Martyna | 2013-06-12
Przeczytana: 03 czerwca 2013

Ta część miała w sobie zbyt mało kryminału, a zbyt dużo młodzieżówki... Mimo to, nie pozwala się oderwać i pozostawia z niezmierną chęcią na kolejne części. Atherton Pryce Hall jest takim dwukrotnie bardziej ekskluzywnym Easton, bardziej interesującym i z większą ilością tajemnic. No i ten cliffhanger! Co prawda przewidziany, ale nadal cliffhanger.
A tak btw, długo rozkminiałam tytuły w tej serii, bo każdy z nich, poza pierwszą częścią, jest złożony z dwóch sprzecznych ze sobą wyrazów - oksymoronu (można zaszpanować wiedzą, a co!). Tak teraz wpadłam na to, że to może odzwierciedlać jakby dwie strony Ariany, tą normalną, i tą lekko psychiczną, przejawiającą się co jakiś czas w jej zachowaniu. Ciekawe. ;)

bunnycukino | 2015-09-27
Przeczytana: wrzesień 2015