Vengeance

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Private". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Simon & Schuster
8 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
kate brian, private, reed brennan
angielski
Martyna

After the devastating events at Reed's birthday party, Noelle is determined to put the past to rest, but Reed is adament about rebuilding Billings. Coming up against endless roadblocks from the headmaster, not to mention Billings alumni, Reed will not let her legacy end with a pile of rubble. As if that weren't enough, old ghosts come back to haunt to the Billings Girls. Reed has been through...

As if that weren't enough, old ghosts come back to haunt to the Billings Girls. Reed has been through the ringer in her time at Easton and she starts to wonder if maybe she can even make it out of this place alive.

źródło opisu: Simon & Schuster, 2011

źródło okładki: http://books.simonandschuster.com

Toffifee | 2014-10-05
Przeczytana: 05 października 2014

Pomimo całej sympatii do Reed i innych bohaterów serii Private, to ucieszyłam się, że to już koniec serii. Powoli zaczęło być trochę męczące to, że nad Reed ciąży cała ta "klątwa" i bez przerwy jej się coś przytrafiało. Niemniej jednak dobrze wspominam całą serię i podziwiam autorkę za pomysł.

Martyna | 2012-04-27
Przeczytana: 10 lutego 2012

Uff, w końcu skończyłam tę serię... Jest cudowna, ale chyba już trochę miałam dosyć Reed i jej wielkiego pecha. Zakończenie z jednej strony nieprzewidywalne, a z drugiej masakrycznie naciągane. Nie wiem, poprzednia część jakoś bardziej mi się podobała. Nie powiem, o co dokładnie chodzi, bo zepsuję wam kompletnie radość czytania. Podsumowując: nie jest źle, lecz spodziewałam się czegoś odrobinę bardziej... Nie wiem. Może po prostu Kate Brian skończyły się pomysły.
A, no i tytuł idealny.

zann4 | 2014-06-22