Vengeance

kate brian private reed brennan
literatura dziecięca
angielski
kate brian private reed brennan

Pomimo całej sympatii do Reed i innych bohaterów serii Private, to ucieszyłam się, że to już koniec serii. Powoli zaczęło być trochę męczące to, że nad Reed ciąży cała ta "klątwa" i bez przerwy jej się coś przytrafiało. Niemniej jednak dobrze wspominam całą serię i podziwiam autorkę za pomysł.

Uff, w końcu skończyłam tę serię... Jest cudowna, ale chyba już trochę miałam dosyć Reed i jej wielkiego pecha. Zakończenie z jednej strony nieprzewidywalne, a z drugiej masakrycznie naciągane. Nie wiem, poprzednia część jakoś bardziej mi się podobała. Nie powiem, o co dokładnie chodzi, bo zepsuję wam kompletnie radość czytania. Podsumowując: nie jest źle, lecz spodziewałam...

• Czekam na polskie wydanie!
  • W oryginale
  • Kate Brian