Pure Sin

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Privilege". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Simon & Schuster
angielski
Martyna

After getting rid of her best-friend-turned-enemy, Arian Osgood should be on top of the world. She's in love with a hot guy, and she's established herself as an elite member of a secret society. But now that Lexa Greene knows a terrible secret about her, everything that Ariana has worked so hard for hangs in the balance. Can she keep up the facade . . . or will her house of cards tumble around her?

źródło opisu: Simon & Schuster, 2010

źródło okładki: http://books.simonandschuster.com

Martyna | 2013-06-21
Przeczytana: 31 maja 2013

Ta część była gorsza od poprzednich. Mniej się działo. W kółko tylko Lexa wariuje, Lexa wariuje i jeszcze raz Lexa wariuje. Ach, nie mogę zapomnieć o obsesji na temat Reed. "She must die... She must die..." -.- Jedynym, co ratuje tę książkę, jest Jasper. *.* Cuudowny. W poprzednich częściach shippowałam Palmera i Arianę, ale albo nagle Palmer rzeczywiście stał się nudny i płaski, albo wcześniej już taki był, tylko tego nie widziałam. Jakby nie było, Jasper jest teraz od niego dużo ciekawszy.

bunnycukino | 2015-09-27
Przeczytana: wrzesień 2015