Za murami getta

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Historia II Wojny Światowej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Media Regionalne
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-62000-05-0
II Wojna Światowa
historia
Aleksander

Historia II wojny światowej to wyjątkowa kolekcja przygotowana z myślą o Czytelnikach Mediów Regionalnych w związku z 70 rocznicą wybuchu II wojny. Na serię składa się 26 książek opracowywanych przez Oficynę Wydawniczą „Mówią wieki”. Kolekcję wyróżnia sposób przedstawienia tematu. Postawiliśmy głównie na prezentację wydarzeń, które działy się na terenie Polski - obok czynów zbrojnych chcemy pokazać życie codzienne w czasach okupacji, losy zwykłych ludzi mieszkających na wsi i w mniejszych ośrodkach miejskich. Kolekcja zawiera również prezentację losów Karola Wojtyły w okresie II wojny światowej oraz wątki lokalne.

źródło opisu: Media Regionalne, 2009

źródło okładki: zdjęcia autorskie

Olka | 2015-01-03

warto. to nasza historia do ktorej powinnismy siegac, lektura na 40 minut, a mimo to autorom udalo sie w niej zawrzec wiele istotnych faktow, ktore w dzisiejszych czasach pokazuja jak wazne sa tolerancja, poszanowanie, moralnosc i sumienie

Turistkaa | 2016-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2016