Jedynacy. Jak być (z) jedynakiem

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
poradniki

Jedynacy to użyteczny poradnik, tak dla dorosłych jedynaków, jak i dla ich rodziców, traktujący zagadnienie w bardzo pełny sposób. Autor przeprowadził wywiady z 60 jedynakami, opisał jak przebiegało ich wzrastanie w rodzinach. Wartościowy przewodnik dla jedynaków w trudnej sztuce nawiązywania relacji międzyludzkich i przetrwania w nich. Dla rodziców również przewodnik na wyboistej drodze do zrozum

kukubook | 2016-12-18
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 18 grudnia 2016

Znakomita książka. Nie tylko dla jedynaków. Także dla ich dzieci, wnuków, partnerów, współpracowników i każdego kto miał kiedykolwiek kontakt z jedynakiem. Wbrew obiegowym opiniom jedynacy nie są ludźmi uprzywilejowanymi ani dobrze przystosowanymi. Niosą specyficzne emocje i problemy a zrozumienie ich dynamiki jest bardzo pomocne w wielu obszarch życia. Książka zawiera bardzo bogaty i rzetelny materiał oparty na obszernych wywiadach z ponad 60 dorosłymi jedynakami, a także ich partnerami. Absolutnie obowiązkowa lektura dla psychologów i nauczycieli. Publikacja warta wznowienia.

mariola | 2016-10-22
n0resultsfound | 2014-01-12