Finanse przedsiębiorstwa Metody wyceny

Wydawnictwo: WIG-Press
biznes, finanse

Książka zawiera obszerny opis wyceny przedsiębiorstw i emitowanych przez nie papierów wartościowych. Autorzy omawiają narzędzia finansowe i księgowe niezbędne dla przeprowadzenia wyceny. Następnie prezentują kolejne jej etapy: od prognozowania przyszłych sprawozdań finansowych, poprzez przekształcenie tych prognoz w konkretną wartość firmy, po przypisanie tej wartości akcjonariuszom, właścicielom obligacji zwykłych i zamiennych oraz kredytodawcom firmy.

Getos | 2012-03-30
Przeczytana: 2008 rok