Odpowiedzialność podatkowa podatnika, płatnika, inkasenta osób trzecich: Wspólników spółek cywilnych, jawnych, komandytowych, członków zarządu spółek

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Jak ustrzec się od pociągnięcia do odpowiedzialności za zobowiązania podatkowe, a w pewnych przypadkach także do odpowiedzialności karnej skarbowej wynikającej z przepisów prawa karnego skarbowego, czy też nałożenia sankcji podatkowych? Kompleksowe omówienie zasad odpowiedzialności za zobowiązania podatkowe podatnika, płatnika, inkasenta i osób trzecich, wyjaśnienie problemów, które pojawiają się w obrocie gospodarczym, oparte na dziesiątkach praktycznych przykładów i pytań wraz z odpowiedziami

monika16031990 | 2015-05-13
liseczka | 2011-03-29