5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Publikacja przeznaczona dla studentów I go roku studiów ekonomicznych i stanowi materiały pomocnicze do ćwiczeń z przedmiotu Informatyka . Może być także przydatna dla tych wszystkich czytelników, który chcą ugruntować i poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności praktyczne stosowania programów pakietu biurowego MS OFFICE. Zaprezentowane ćwiczenia opracowane zostały w wersji XP, ale większość z nich można również wykonać w starszych wersjach MS OFFICE. Do książki dołączona jest płyta CD.

| 2016-10-31
Na półkach: Posiadam DRUK, Przeczytane
Przeczytana: 01 czerwca 2016

Word, Excel, Access, PowerPoint, VisualBasic - wszystkie w pigułce. Kupiłem szukając podstaw VBA i faktycznie są to podstawy.
Word, Excel, Power Point - to informacje dla osób, które nie miały styczności z tymi programami.
Książkę polecam raczej dla osób początkujących w zagadnieniach MS Office.

Kamila | 2015-07-10
Na półkach: 2015, Przeczytane