Srebro koloidalne

Okładka książki Srebro koloidalne Josef Pies
Okładka książki Srebro koloidalne
Josef Pies Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Immun mit kolloidalem Silber: Wirkung, Anwendung, Erfahrungen
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
978-83-7377-483-4
Monika Krotoszyńska
srebro koloidalne medycyna lekarstwo

O książce: To pierwsza na polskim rynku publikacja poświęcona srebru koloidalnemu. Już dziś możesz poznać jego zaskakujące właściwości. Ten kompleksowy poradnik omawia znaczenie srebra koloidalnego oraz zawiera informacje o jego działaniu i zastosowaniu. To naturalny antybiotyk o szerokim spektrum działania i najskuteczniejsze lekarstwo niszczące nie tylko wirusy, bakterie i grzyby, ale też stanowiące Twój "dodatkowy system odpornościowy". Zabija on bowiem z niezwykłą szybkością ponad 650 chorobotwórczych mikroorganizmów nie niszcząc przy tym dobroczynnej flory bakteryjnej organizmu. Dzięki niemu z łatwością wyleczysz m.in. zapalenie zatok, oskrzeli i płuc. Nałożone bezpośrednio na skórę przyspieszy gojenie się ran, oparzeń czy odmrożeń. To idealne lekarstwo, całkowicie bezpieczne, zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Dr Josef Pies - naukowiec, doktor biologii komórkowej i prezes firmy farmaceutycznej. Specjalista z dziedziny chorób układu krążenia, skóry i układu nerwowego. Autor licznych publikacji na temat zdrowia propagujący naturalne metody leczenia.

Książka jest typowym poradnikiem dotyczącym Srebra Koloidalnego. W poradniku znajdziemy wiele rytuałów związanych z tymi zagadnieniami.

Oprawa graficzna jest świetna, piękna okładka oraz bogato zdobione strony oraz tytuły rozdziałów aż przyciągają do tego poradnika...

Podsumowując: Poradnik ten mogę polecić każdemu kogo interesuje Srebro Koloidalne, ponieważ znajdzie tu wiele ciekawych informacji...

Moja Ocena: 8/10

Dowiedziałam się kilku rzeczy, które raczej w życiu mi się nie przydadzą. Książka krótka, ale ciągnie się jakby miała przynajmniej 300 stron.

Jeszcze nikt nie wymyślił leku, który działałby na wszystko i chroniłby nas przed wczesną śmiercią, chociaż gdyby było inaczej, wkrótce zabrakłoby miejsca dla ludzi, wzrósłby poziom biedy na świecie i automatycznie stalibyśmy się jeszcze bardziej niezadowoleni niż jesteśmy - ale pozostawmy tego typu rozważania filozofom i innym mądrym ludziom, ponieważ tak naprawdę nie jesteśmy skazani na pogodzenie się z chorobami, różnymi dolegliwościami czy słabą odpornością. Za sprawą książki „Srebro koloidalne” będziemy w stanie poznać tajemniczy środek niszczący bakterie, wirusy, a nawet grzyby.

Przed rozpoczęciem lektury, przeszukałam Internet szukając informacji na temat srebra koloidalnego. Nie mogłam uwierzyć, że jest tak znane, a ja jeszcze o nim nie słyszałam. Przeglądając wybrane strony, zdałam sobie również sprawę, że wiele osób zażywa go i – o dziwo – terapia tym tajemniczo brzmiącym środkiem przynosi rezultaty! Srebro od zawsze miało rozległe zastosowanie; zarówno w leczeniu chorób skóry, stanów zapalnych, a nawet, co ciekawe, w spowolnieniu procesu kwaśnienia mleka – ale to tylko część jego pozytywnych właściwości. Do tej pory wykorzystuje się je w szpitalach, w akupunkturze czy w terapii ajurwedyjskiej, a teraz my – zwykli ludzie – możemy cieszyć się jego właściwościami.

Dr Josef Pies w swojej niewielkiej objętościowo książce przedstawił nam ogólne informacje na temat srebra koloidalnego; opisał jego działanie, odpowiedział na najczęściej zadawane pytania związane z tym specyfikiem, przybliżył jego historię, sposób pozyskiwania, ale również przeznaczył dwa rozdziały na opisanie skutków wykorzystania srebra koloidalnego na zwierzętach oraz roślinach – szczerze powiedziawszy, to właśnie te dwa rozdziały zainteresowały mnie najbardziej.

„Srebro koloidalne” może z początku przerażać i zniechęcać, ponieważ jakby nie patrzeć ma dużo wspólnego z chemią, a więc z dziedziną nauki, której część ludzi nie może znieść, do tych osób zaliczam się również ja, więc nie ma co się dziwić, że do lektury podeszłam z jawną niechęcią. Już w pierwszym rozdziale przeraziły mnie tabelki, jednak kilka linijek dalej ujrzałam zabawne obrazki, które pozwoliły mi się zrelaksować, a tym samym zagłębić w lekturze.

Nie będę rozpisywać się na temat jak to mnie ta pozycja wciągnęła i zainteresowała, bo tak nie było. Owszem, znacząco poszerzyła moją wiedzę na temat, niegdyś tajemnego dla mnie specyfiku, jednak, czego można więcej wymagać od lektury czysto naukowej?

„Srebro koloidalne” polecić mogę każdej osobie, która chciałaby lepiej zapoznać się z tym tematem. Jest to idealne przygotowanie przed rozpoczęciem stosowania terapii srebrem koloidalnym. Jednak nie można oczekiwać wielkich cudów, autor w swojej książce wspomina, że nie jest to żaden cudowny środek leczący wszystkie choroby, ponieważ odnotowuje się przypadki, gdzie srebro koloidalne wykazuje brak działań.

• Wymienię/sprzedam
  • Egzemplarze recenzenckie
  • *Recenzje Blog*

Dodaj cytat z książki Srebro koloidalne