Zakochani bez końca

Tłumaczenie: Agnieszka Kluska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Literatura religijna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Orion Plus
8 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
An Endless Falling in love
978-83-60271-20-9
religia
Nestii

Ta książka mówi o miłości. O sprawach najbardziej oczywistych choć jednocześnie najbardziej głębokich i wytęsknionych przez ludzką duszę. To jej człowiek najbardziej potrzebuje- wpatrzenia się w nią i wtopienia w nią swej całej istoty.

źródło opisu: Wydawnictwo Orion, 2009

źródło okładki: http://www.orionplus.pl/

Nestii | 2011-08-24

Książkę ambitnie przeczytałam całą. Znalazłam w niej wiele myśli,które na długo zachowam w sercu. Duchowy aspekt książki momentami porywał czytelnika a le były także fragmenty ciągnące się w nieskończoność, które mnie zwyczajnie nudziły. Więcej ciekawszych fragmentów na www. poznanianka.blogspot.com. Trochę zdziwiło mnie, ze ciekawe historie tak mało są wplatane, a autor naprawdę potrafi opowiadać z poczuciem humoru!

Maciek | 2015-03-05
Przeczytana: 18 marca 2015