Wyzwanie czytelnicze LC

Hania Humorek ogłasza niepodległość

Cykl: Hania Humorek (tom 6)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Judy Moody Declares Independence
Hania Humorek
Angae

Hania Humorek poznała historię rewolucji amerykańskiej i nabrała ochoty na WOLNOŚĆ i NIEPODLEGŁOŚĆ. Nie chce już słuchać poleceń rodziców i zamierza się uwolnić od uprzykrzonego towarzystwa swojego młodszego braciszka. Ale niepodległościowe plany Hani wpakują ją w niezłe tarapaty. Z całą pewnością. Caluteńką. Czy Hania wreszcie zdoła udowodnić, że jest gotowa na nieco więcej niezależności? Nieważne, która strona wygra - czytelnicy na pewno będą kibicować Hani, poznając jej najnowsze przygody.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2006

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

Książkoholiczka | 2012-10-21
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 29 października 2012

Po wycieczce do Bostonu, gdzie Hania Humorek poznaje historię Ameryki, postanawia ona stworzyć własną "Deklarację Niepodległości". Ma już dość zakazów i nakazów ustanawianych przez rodziców. Chce mieć własny telefon, chodzić później spać, a co najważniejsze- chce mieć większe kieszonkowe. Jednak aby dostać więcej pieniędzy, Hania musi wykazać się odpowiedzialnością i niezależnością. Czy Hania będzie umiała pokazać rodzicom, że zasługuje na wyższe kieszonkowe? Przeczytajcie koniecznie!

Evik | 2014-10-16
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 05 września 2014

Ten tom jest przeznaczony dla amerykańskich dzieci - jest poświęcony Deklaracji Niepodległości.
Ale nie tylko. Hania pragnie mieć wyższe kieszonkowe. Ima się różnych sposobów, nawet ogłasza swoją deklarację niepodległości.
Czy jej się to uda? Co sprawi, że rodzice rozważą taką możliwość? Przeczytajcie!

Gustawsonek | 2014-02-21
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 20 lutego 2014

Niezła, chociaż trochę żmudnie się ją czyta.

Veronica | 2014-02-18

Bez rewelacji.

Amelka | 2014-03-09

Ta książka jest pełna przygód dlatego mi się spodobała, bo lubię książki z przygodami.
Polecam tą książkę tym którzy lubią książki z przygodami.

Faustyna Jasek | 2012-12-06

Haniu mogłaś się troszkę bardziej przyłożyć :(

Julia | 2016-11-23

Jedna z moich ulubionych książek z dzieciństwa. Polecam wszystkim poniżej 12 r. ż. a także starszym, jeśli mają ochotę na zdrową dawkę humoru :)

Natalia | 2014-11-13
Przeczytana: 26 lipca 2005

Najlepsza książka mojego dzieciństwa! Nie było dnia bez Hani Humorek :)

demmvero | 2013-01-25
Przeczytana: 2007 rok

przyjemna książka dla młodszych ;)