Bleach 10. Tattoo on the sky

Wydawnictwo: J.P. Fantastica
ブリーチ
komiksy
Julka

By dostać się do Ogrodu Przeczystych Dusz, Ichigo wraz z towarzyszami mają zostać wystrzeleni przez olbrzymią wyrzutnię fajerwerków Kuukaku. Aby się na to przygotować, bohaterowie rozpoczynają intensywny trening. Tymczasem w siedzibie strażników rozpoczyna się narada dowódców, mających na celu wyjaśnienie, dlaczego pozwolono uciec intruzom. Nagle jednak przerywa ją alarm...!

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2011

źródło okładki: http://www.jpf.com.pl/

Bloo | 2014-09-10
Na półkach: Manga, Z recenzją, Przeczytane, 2013
Przeczytana: 19 czerwca 2013

Dobra, kolejny tom był nieco nużący, nie porwał mnie jak kilka przed nim. Prawdę mówiąc, myślałam, że Kūkaku nigdy już ich nie wystrzeli z tej cholernej armaty. Wreszcie jednak po wielu zmaganiach między bohaterami (patrz Ganju-Ichigo), kobiecinie udaje się wysłać ich w stronę siedzib Shinigami. W skutek kolejnych nieporozumień grupa ulega rozpadowi. Bohaterowie podzieleni w pary (prócz biednego Chada), spadają w różne części Seireitei.
Ichigo i Ganju natykają się na Ikkaku i Yumichikę. O ile Pana Lalusia lubię, o tyle nie przepadam za Ikkaku. Przyznaję jednak, że jego walka z Ichigiem była naprawdę świetnie narysowana. Zresztą już od jakiegoś czasu jakość rysunku jest naprawdę dobra i w zasadzie nie ma się pod tym kątem czego czepiać. Uwielbiam miny Ichiga, albo ledwie szkice zdezorientowanych (i/lub zszokowanych) Chada, Ishidy i Inoue ^^ Bardzo podoba mi się też Kūkaku, którą nie szpecą nawet te jej nienaturalnie wielkie cycki. Lubię jej wyraz twarzy, Kubo rysuje ją z prawdziwym...

dehira | 2014-09-16

Sceny walki coraz lepiej rysowane. Bohaterowie coraz mniej dziecinni.
Polubiłam Ganju :) Wymiana zdań między nim a głównym bohaterem jest taka ...braterska. Iskrzy na kilometr, jest źródłem głupawych scen i gagów - obaj dostarczają dużo radości, jeśli tylko przebywają w tym samym pomieszczeniu.

Lilien | 2011-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2011

Jak zwykle wciąga. Nie wiem dlaczego, ale zawsze gdy czytam kolejne tomiki to mi jakoś humor się poprawia ;) Super ;] No i teraz mam ochotę obejrzeć anime ;P

Aiwlys | 2013-02-11
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: kwiecień 2012

Niesamowicie dużo akcji. Momenty, które trzymają w napięciu. Ciągłe pytania: "wygra czy nie wygra". Kapitalny tom.

amina | 2016-11-18
Na półkach: Mangi, Przeczytane