Bleach 10. Tattoo on the sky

2011-07-01
2011-07-01
2005-12-06
Paweł Dybała
manga przygodowa sztuki walki shinigami akcja

1969

Sceny walki coraz lepiej rysowane. Bohaterowie coraz mniej dziecinni.
Polubiłam Ganju :) Wymiana zdań między nim a głównym bohaterem jest taka ...braterska. Iskrzy na kilometr, jest źródłem głupawych scen i gagów - obaj dostarczają dużo radości, jeśli tylko przebywają w tym samym pomieszczeniu.

Sceny walki coraz lepiej rysowane. Bohaterowie coraz mniej dziecinni.

Dobra, kolejny tom był nieco nużący, nie porwał mnie jak kilka przed nim. Prawdę mówiąc, myślałam, że Kūkaku nigdy już ich nie wystrzeli z tej cholernej armaty. Wreszcie jednak po wielu zmaganiach między bohaterami (patrz Ganju-Ichigo),kobiecinie udaje się wysłać ich w stronę siedzib Shinigami. W skutek kolejnych nieporozumień grupa ulega rozpadowi. Bohaterowie podzieleni w pary (prócz biednego Chada),spadają w różne części Seireitei.
Ichigo i Ganju natykają się na Ikkaku i Yumichikę. O ile Pana Lalusia lubię, o tyle nie przepadam za Ikkaku. Przyznaję jednak, że jego walka z Ichigiem była naprawdę świetnie narysowana. Zresztą już od jakiegoś czasu jakość rysunku jest naprawdę dobra i w zasadzie nie ma się pod tym kątem czego czepiać. Uwielbiam miny Ichiga, albo ledwie szkice zdezorientowanych (i/lub zszokowanych) Chada, Ishidy i Inoue ^^ Bardzo podoba mi się też Kūkaku, którą nie szpecą nawet te jej nienaturalnie wielkie cycki. Lubię jej wyraz twarzy, Kubo rysuje ją z prawdziwym zadziorem.
Nom. To chyba tyle, co do tomu 10.

Jak zwykle wciąga. Nie wiem dlaczego, ale zawsze gdy czytam kolejne tomiki to mi jakoś humor się poprawia ;) Super ;] No i teraz mam ochotę obejrzeć anime ;P

Niesamowicie dużo akcji. Momenty, które trzymają w napięciu. Ciągłe pytania: "wygra czy nie wygra". Kapitalny tom.

• Manga
  • Mangi