Uzdrawiająca Moc Archanioła Rafaela

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
The Healing Miracles of Archangel Raphael
978-83-7377-442-1
AleksaZ

Istnieją różne typy aniołów. Jedne specjalizują się w czuwaniu nad naszym bezpieczeństwem na drogach. Inne pomagają nam przechodzić zwycięsko przez próby, jakie stawia przed nami los. Jeszcze inne gwarantują szczęście w miłości. Jest wśród nich specjalista od tego, co absolutnie dla każdego jest priorytetem - zdrowia. To Archanioł Rafael - wszechpotężny orędownik zdrowia i odwieczny przeciwnik...

absolutnie dla każdego jest priorytetem - zdrowia. To Archanioł Rafael - wszechpotężny orędownik zdrowia i odwieczny przeciwnik wszelkich chorób. Niezależnie od tego, czy doskwiera Ci drobne i krótkotrwałe schorzenie, czy też trwająca od lat, przewlekła choroba - wystarczy, że zwrócisz się do niego o wsparcie, a uzdrowi on zarówno Twe ciało jak i umysł. Dzięki tej książce poznasz niezawodne sposoby poproszenia Rafaela o pomoc. Skorzystaj z tych modlitw, by uzdrowić siebie, swoich najbliższych, włączając w to Twoich zwierzęcych podopiecznych. Dowiedz także, jak
możesz wykorzystać archanielską moc do doraźnego zmniejszenia lub nawet wyeliminowania bólu. Archanioł nie musi pojawić się przed Tobą w całej glorii swej uskrzydlonej postaci. Może przekazać swą uzdrowicielską moc
poprzez personel medyczny lub ludzi, którzy nie zajmują się leczeniem. Na co dzień zsyła on również liczne znaki mogące wskazać rozwiązanie, które będzie najlepsze dla Twojego zdrowia. W książce "Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela" znajdziesz też modlitwy, które wspomogą odchudzanie, pomogą uwolnić się od nałogów i rozwiązać wszelkie niedoskonałości zdrowotne.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2010

źródło okładki: www.talizman.pl

Cassiel | 2011-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2011

,,Nie ma znaczenia, z jaką sprawą się zwracacie.''

Pamiętacie jak jakiś czas temu recenzowałam książkę, ,,101 Archaniołów''? Dzięki tamtej książce mogliśmy dowiedzieć się jak nawiązać kontakt z Archaniołami, dowiedzieć się w czym się specjalizują itd. Tym razem książka ,,Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela'' skupi się tylko na jednym pomocniku Boga, którego zadaniem jest uleczanie ludzi, sprowadzanie na dobrą drogę.

Dr Doreen Virtue jest obdarzona darem jasnowidzenia, a przez całe życie pracuje ze sferą anielską. Napisała o nich wiele książek, które stały się międzynarodowymi bestsellerami. Virtue zdobyła dwa dyplomy z zakresu psychologii doradczej oraz tytuł doktora filozofii.

Zacznijmy od tego, że wielu ludzi nie wierzy w to, że ktoś może nas uzdrowić. Każdy słyszał o znachorkach itp. Wielu z nich oszukuje ludzi, a niektórzy naprawdę posiadają taki dar, który otrzymuje się przyjmując sakrament Bierzmowania.. Ale przejdźmy do rzeczy. Archaniołowie to pomocnicy Boga, którzy mają...

Ramon | 2012-09-18
Przeczytana: 18 września 2012

Mam mieszane uczucia. W książce aż roi się od głupot. Przykład? Propozycja modlitwy rozpoczynającej się od "Dobry Boże, Archaniołowie Gabrielu i Rafaelu (...)". Jeśli Bóg jest dobry i wszechmogący, to jaki ma sens wzywanie podczas modlitwy do Niego Aniołów, Archaniołów, Świętych itd. Czy Bóg + tysiąc świętych to więcej, niż sam Bóg?

Poza tym, jeśli Bóg jest dobry, to czy trzeba się do Niego modlić np. o to, aby opiekował się nami? Czy moje dziecko musi prosić mnie o ubranie lub jedzenie? Nie, daję mu to, bo jest moim dzieckiem.

Wiele tzw. interwencji anielskich opisanych w tej książce to raczej fantazja i mniej lub bardziej egzaltowana interpretacja uczestników zdarzeń.

Ale, z drugiej strony, opisane są również naprawdę niezwykłe, poruszające historie. Dzięki nim nie żałuję czasu poświęconego na lekturę tej książki (chociaż wątpię, abym do niej wracał).

iza122 | 2012-09-28

Dr. Doreen Virtue jest doktorem psychologii oraz jasnowidzem komunikującym się ze światem aniołów. Jej książki cieszą się dużą popularnością na całym świecie i osiągnęły status bestsellerów. Jest częstym gościem programów telewizyjnych, pisze artykuły do znanych magazynów.

Anioły nie są postaciami wymyślonymi przez pisarzy, ani producentów filmowych, są istotami stworzonymi przez Boga. Tak jak ludzie, tak i aniołowie mają swoją hierarchię. Archaniołowie stoją na szczycie i mają dary, których używają, aby pomóc śmiertelnikom.
Archanioł Rafael ma zdolność uzdrawiania i tym razem na nim Virtue skupiła swoją uwagę.

W książce znajduje się wiele historii opowiedzianych przez ludzi, którzy odczuli uzdrawiającą moc Archanioła. Do jednych uzdrowienie przyszło natychmiast, inni musieli cierpliwie czekać. Pomoc przychodziła w różnych postaciach, wszyscy odczuli obecność Rafaela.

W książce pisarka umieściła bardzo dużo modlitw skierowanych właśnie do Rafaela. Z tego, co pisze, to oprócz...

Aithusa | 2012-10-23
Przeczytana: 16 października 2012

TA RECENZJA DOTYCZY KART, A NIE KSIĄŻKI!!!

Archaniołowie sprawują najważniejsze obowiązki w sferze duchowej. Nadzorują pracę aniołów stróżów, których ma każdy z nas, ale także mają swoje własne dziedziny, wokół których pracują najciężej. Archanioł Rafael, któremu Dr Virtue poświęciła oddzielną publikację, sprawuje pieczę nad uzdrawianiem i lecznictwem. Zajmuje się pomocą osobom chorym, smutnym i zagubionym. Pomaga w lepszym leczeniu jak i w powrocie na dawną ścieżkę życia.

Nie zamierzam ukrywać, że spośród wymienionych trzech talii kart anielskich autorstwa Doreen Virtue, ta spodobała mi się najbardziej. Możliwe, że jest to związane z zamiłowaniem do medycyny, jednak wydaje mi się, że mogę zawdzięczać to również nadzwyczaj pięknym i trafnym ilustracjom, dzięki którym nawet bez zaglądania w znaczenie karty, wiem o czym ona mówi i rozumiem dokładnie, co Archanioł Rafael ma mi do powiedzenia. Odczyty są trafne i jasne, zsyłają same pozytywne przepowiednie i rady, do których...

Myokolove | 2014-09-04
Na półkach: Przeczytane, Anioły