Marzenia Sandry K.

Seria: O mnie, o tobie, o nas
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Książka jest historią dążenia Sandry do bycia modelką. Bardzo polubiłam Krzysia i sama chciałabym spotkać takiego chłopaka. Książka nam pokazuje, w co można się wpakować idąc ślepo za marzeniami. Bohaterka musi zdjąć klapki z oczu i mądrzej podejmować decyzje. Książka pouczająca i mnie się spodobała. Idealna na bezsenny wieczór.

Ewka | 2012-09-01

Książka typowo młodzieżowa. Opisuje życie Sandry która chce zostać modelką i jej przygody jakie się z tym wiążą. Szybko się czyta więc polecam jeśli ktoś lubi tego typu książki ;)

Maggie_Meg | 2014-08-15

Już nie pamiętam o czym jest. Gdy ją miałam zacząć czytać trzeba już było oddawać książki do biblioteki, dlatego czytałam ją między lekcjami i udało się. Przeczytałam całą.

Alexxx | 2013-06-01

Może być. Bardzo schematyczna i prosta do przewidzenia fabuła. Fajne czytadło na jeden wieczór.

let_die | 2013-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2013

Książka, którą bardzo szybko się czyta. Lekka i do przewidzenia.

Daria | 2010-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2010

Spodziewałam się czegoś lepszego, a tu typowa książka o nastolatce, której pomimo jakiś przeciwności, wszystko się udaje. Jak dla mnie nic ciekawego, chyba znudziły mi już się takie książki z oklepanym pseudo morałem.

Katherinna | 2016-03-18
Vanessa | 2015-10-03