Wielcy podróżnicy

Wydawnictwo: Debit
80-85265-34-6
Asia

Książka ta została wydana dla uczczenia 500 rocznicy odkrycia Ameryki przez Krzysztofa Kolumba. Pasjonująca książka, opisująca słynne wyprawy odkrywcze, napisana została w konwencji przygodowej. Ukazuje zwyczaje, stroje, budowę okrętów, tło historyczne, smak porażek i wielkich zwycięstw. Autor książki-Richard Humble, opisuje losy 5 wielkich podróżników i odkrywców, a są to: Marco Polo, Krzysztof Kolumb, Ferdynand Magellan, James Cook oraz David Livingstone.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie