Ośle uszy kłamcy

Cykl: Dworek pod dębami (tom 2)
Wydawnictwo: Publicat

Dworek pod dębami 2 Wszystko byłoby inne, gdyby nie dorośli i ich wynalazki w postaci szkoły, sprzątania i tysiąca zupełnie niepotrzebnych zajęć. We wrześniu rozpoczyna się szkoła, która mieści się w pobliskiej wsi, Kamionce. Mała znajduje tam przyjaciółkę nareszcie ktoś na dwóch nogach i w jej wieku! Dla tej przyjaźni warto poświęcić wiele... Kiedy nieopatrznie wypowiedziane życzenie się...

Dworek pod dębami 2
Wszystko byłoby inne, gdyby nie dorośli i ich wynalazki w postaci szkoły, sprzątania i tysiąca zupełnie niepotrzebnych zajęć. We wrześniu rozpoczyna się szkoła, która mieści się w pobliskiej wsi, Kamionce. Mała znajduje tam przyjaciółkę nareszcie ktoś na dwóch nogach i w jej wieku! Dla tej przyjaźni warto poświęcić wiele... Kiedy nieopatrznie wypowiedziane życzenie się spełnia, Mała dowiaduje się, że czasem trzeba z czegoś zrezygnować, co to jest odpowiedzialność i jak działa magiczna pozytywka.Czy Mała odzyska dorosłych, zanim na zawsze odjadą pociągiem-widmema I co można znaleźć na dnie lustraa

Itak | 2016-10-21
Przeczytana: 14 czerwca 2008