Maja w ogrodzie. Wiosna i lato

Wydawnictwo: Zwierciadło
978-83-931599-5-6
Poradnik, ogrodnictwo
flora i fauna
Corallo

Niezwykle popularny program "Maja w ogrodzie" od lat gości na antenie TVN. To właśnie w nim Maja Popielarska co tydzień opowiada, jak dbać o ogród, przedstawia niezwykłe pomysły na aranżację przydomowej zieleni, a także zachęca do wypoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. W książce "Maja w ogrodzie. Wiosna i lato" autorka przybliża czytelnikom wszelkie czynności, które należy wykonać...

W książce "Maja w ogrodzie. Wiosna i lato" autorka przybliża czytelnikom wszelkie czynności, które należy wykonać w ogródku w sezonie wiosenno-letnim. Podpowie co zrobić, by trawnik przypominał puszysty dywan, a ogród zachwycał pięknymi kwiatami. Doradza jak ustrzec się przed szkodnikami i chorobami, a także, jak należy je zwalczać. Zdradzi również tajniki uprawy pysznych i zdrowych warzyw.

źródło opisu: okładka

Hania1985 | 2012-05-08
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam

Lubię oglądać w telewizji programy od p. Mai, a jako posiadaczka własnego ogrodu przydałaby mi się jakaś wiedza książkowa, do której mogę w każdej chwili zajrzeć, by wiedzieć, co akurat w danym okresie należy zrobić lub co można zrobić, żeby ogród był jeszcze piękniejszy.

Joanna | 2011-12-12
Przeczytana: 2011 rok

Ciekawa książka dla początkujących "ogrodników"

CyriaNa | 2016-04-21
Przeczytana: 29 kwietnia 2016