Psy. Encyklopedia hodowcy

Wydawnictwo: Skarbnica Wiedzy
flora i fauna

Rudy, mały czy kudłaty Pięknie wydana, barwnie ilustrowana książka adresowana jest do każdego, kto chciałby bliżej poznać najpopularniejsze i najbardziej lubiane zwierzęta domowe. Przede wszystkim jednak do tych z Państwa, którzy myślą poważnie o posiadaniu psa. Przedstawiamy w niej wiele ciekawych i praktycznych informacji dotyczących tych wspaniałych czworonogów. Encyklopedia zawiera między...

Rudy, mały czy kudłaty
Pięknie wydana, barwnie ilustrowana książka adresowana jest do każdego, kto chciałby bliżej poznać najpopularniejsze i najbardziej lubiane zwierzęta domowe. Przede wszystkim jednak do tych z Państwa, którzy myślą poważnie o posiadaniu psa. Przedstawiamy w niej wiele ciekawych i praktycznych informacji dotyczących tych wspaniałych czworonogów. Encyklopedia zawiera między innymi przydatne informacje związane z wyborem psa, przygotowaniem domu na jego przybycie, wychowaniem, żywieniem i pielęgnacją. Jest tu także rozdział poświęcony trosce o zdrowie psa oraz udzielaniu mu pierwszej pomocy.

Bardzo słaba, czasem natykałam się na wierutne bzdury i niedopowiedzenia. Nie polecam

Beata-Chiara | 2015-11-08
Przeczytana: 2008 rok