Jedna rzecz, której nie możesz robić w niebie

Tłumaczenie: Marta Balon
Wydawnictwo: Jakub
One thing you can't do in heaven
978-83-921228-5-2
religia
anilorakari

“Książka wypełniona jest fascynującymi opisami zdarzeń, praktycznymi wskazówkami oraz otrzeźwiającą mądrością na temat ewangelizacji” - Bill Bright JEDNA RZECZ, KTÓREJ NIE MOŻESZ ROBIĆ W NIEBIE Czy jesteś gotowy na wieczność? Jeśli tak, to czy pomagasz innym przygotować się do tej podróży ku wieczności, którą każdy z nas musi odbyć? Jako ludzie wierzący, wszyscy zdajemy sobie sprawę, że...

JEDNA RZECZ, KTÓREJ NIE MOŻESZ ROBIĆ W NIEBIE
Czy jesteś gotowy na wieczność? Jeśli tak, to czy pomagasz innym przygotować się do tej podróży ku wieczności, którą każdy z nas musi odbyć? Jako ludzie wierzący, wszyscy zdajemy sobie sprawę, że powinniśmy mówić innym o Panu, lecz często nie wiemy w jaki sposób. Ta praktyczna książka dostarczy ci wskazówek do rozpoczęcia rozmowy, przykładów sytuacji głoszenia ewangelii oraz odpowiedzi na powszechnie zadawane pytania. Książka da ci wyposażenie i motywację, abyś przez resztę swojego życia, mógł zdobywać przyjaciół i nieznajomych dla Pana Jezusa.
Każdy naśladowca Chrystusa jest powołany do tego aby głosić innym najbardziej radosną nowinę jaką kiedykolwiek oznajmiono. Mark Cahill z pewnością traktuje bardzo poważnie Wielki Nakaz Misyjny naszego Pana i Zbawiciela. Jedna rzecz której nie możesz robić w niebie jest książką wypełnioną fascynującymi opisami zdarzeń, praktycznymi wskazówkami oraz otrzeźwiającą mądrością na temat ewangelizacji. Niech Bóg błogosławi dystrybucję tej książki.
Dr. Bill Bright
Campus Crusade for Christ
Jeśli sprawdzisz w słowniku słowo “gorliwość”, znajdziesz tam nazwisko: Mark Cahill. Jest on jedynym człowiekiem na ziemi, który powoduje, że czuję się letnim. Jeśli chcesz służyć Bogu z większą pasją, otwórz stronice tej książki i rozgrzej się na jej rozżarzonych węglach.
Ray Comfort
Living Waters Publications