Genesis. Zagrajcie to jeszcze raz

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Esencja dźwięku". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: GAD Records
978-83-61637-02-8
muzyka, rock progresywny, biografie
muzyka
Agnieszka

Jeśli zadajecie sobie pytanie, czy jest sens publikacji kolejnej, polskiej biografii Genesis – odpowiadamy, że tak. W odróżnieniu od dotychczasowych wydawnictw na temat zespołu, „Zagrajcie to jeszcze raz...” ma zwartą, esencjonalną budowę i stanowi doskonałe wprowadzenie w świat twórczości Genesis. Maurycy Nowakowski opisuje działalność grupy niezwykle barwnie, poświęcając sporo miejsca i muzyce, i koncertom, i personalnym relacjom pomiędzy artystami. Książka jednak nie jest kierowana wyłącznie do nowych fanów zespołu – wieloletni sympatycy znajdą tutaj kilka ciekawych, nieznanych dotąd w Polsce anegdot i wspomnień muzyków. Całość uzupełnia kompletna, aktualna dyskografia.

źródło opisu: Wydawnictwo GAD Records, 2009

źródło okładki: http://www.gadrecords.pl/pl/bk_genesis.html