Marzycielki

Okładka książki Marzycielki Katarzyna Majgier
Okładka książki Marzycielki
Katarzyna Majgier Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Dzienniki Ani Szuch (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Dzienniki Ani Szuch (tom 2)
Akapit Press
2007-01-01
2007-01-01
Trzynastka na karku

Okładka książki Latający talerz Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Grzegorz Kasdepke, Krzysztof Kochański, Barbara Kosmowska, Marcin Kozioł, Katarzyna Majgier, Katarzyna Ryrych, Tomasz Samojlik, Katarzyna Terechowicz
Latający talerz Roksana Jędrzejewsk...
Okładka książki Sieci widmo Wojciech Cesarz, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Grzegorz Kasdepke, Krzysztof Kochański, Barbara Kosmowska, Marcin Kozioł, Katarzyna Majgier, Katarzyna Ryrych, Tomasz Samojlik, Katarzyna Terechowicz
Sieci widmo Wojciech Cesarz, Ro...

Książka o wiele lepsza od "Trzynastka na karku", jednak czuję po niej taki niedosyt. Nie za bardzo wiem co się podziało na samym końcu opowieści, jakby autorce zabrakło pomysłu na dokończenie rodzinnej dramy, dokładne wyjaśnienie skąd Liliana wiedziała o Marzenie i ich ojcu, co było z Harleyowcem, niby może niedopatrzenie ale jednak gdzieś tym samym nie mamy jasnego zakończenia powieści a musimy się domyślać, skąd, gdzie i dlaczego akurat tak a nie inaczej. Jednak jest to o wiele lepsza część, nie sprawiała mi takiej trudności w przeczytaniu jak "Trzynastka na karku".

Bardzo przyjemna książka młodzieżowa. Fabuła opisuje codzienne życie i problemy młodych nastolatków. Główna bohaterka dobrze wykreowana. Ciekawa lektura.

Według mnie najsłabsza część cyklu, nie podobało mi się też, że nie opowiada zdarzeń z perspektywy Ani. Mimo to fajna.

Książka opowiada o siostrach która z pięknego domu wyprowadzają się do blokowiska . Niezbyt starszej siostrze się podoba , bo tam miała przyjaciółki . Za , to tej młodszej przypada do gustu , bo właśnie tu na blokowisku poznaje prawdziwe przyjaciółki . Jednak bogactwo , które miały przywróciło im w głowach . Jak poznały mieszkanie i o wiele mniejsze doznały co straciły . To nie była ich wina tylko rodziców że musieli się rozwodzić . Mama ich tez kiedyś miała przyjaciółki i też marzyła . I razem z przyjaciółką swoją opowiedziała o ,, marzycielkach '' .

Do marzycielek należą trzy dziewczyny.Bardzo fajnie napisana książka.

Polecam dla dziewczyn w różnym wieku,

POZDRAWIAM, SZARLOTKA:]

Do marzycielek należą trzy dziewczyny.Bardzo fajnie napisana książka.

Polecam dla dziewczyn w różnym wieku,

POZDRAWIAM, SZARLOTKA:]

Przeczytana przypadkiem, zupełnie nie w moim stylu, mimo silenia się na obiektywizm nie jestem w stanie znaleźć pozytywnych cech. Słaba, prosta lektura dla nastolatek. Czytało mi się to z większym znudzeniem niż "Zmierzch", a to już o czymś świadczy.

Bardzo fajna książka. Polecam każdej nastolatce.

Bardzo fajna książka. Polecam każdej nastolatce.

Druga część mojej lubionej serii ;)

Druga część mojej lubionej serii ;)

Co prawda postać głównej bohaterki jest bardzo denerwująca, jednak ogółem książka jest bardzo ciekawa i łatwo się ją czyta. Nie jest to co prawda moja ulubiona część całego cyklu, ale i tak polecam. Na pewno nie będziecie się przy niej nudzić

Bardzo przyjemna, ciekawa książka o przyjaciółkach,o różnych upodobaniach, cechach charakteru jakie mają przyjemnie, miło się czyta!!!!

• Z dzieciństwa
  • 2011