83-86328-55-X
flora i fauna
RAVEN

Konie służą człowiekowi od ponad 5000 lat. Chińczycy i hinduscy bramini byli prawdopodobnie pierwszymi ludźmi, którzy zaprzęgli i dosiedli konie. Te piękne i szlachetne zwierzęta pojawiły się miliony lat przed powstaniem cywilizacji. Na całym świecie rozpowszechnione są mity i legendy o fantastycznych i magicznych koniach. Wszystko o koniu jest wspaniale ilustrowaną książką adresowaną do właścicieli koni oraz entuzjastów. Zawiera obszerny przewodnik po rasach, od dzikiego konia po domowego kuca. Opisuje także zasady kupowania, szkolenia i pielęgnacji konia, włącznie z opieką weterynaryjną.

źródło opisu: Wydawnictowo Ryszard Kluszczyński, Kraków 1996

źródło okładki: zdjęcie autorskie

RAVEN | 2011-05-26

Moja pierwsza książka o koniach :)

Wyjątkowa. Piękne zdjęcia i wiele interesujących ciekawostek na temat opieki nad koniem!

Sciri | 2015-08-18
Calineczka | 2013-11-16