Gynaecology illustrated
83-901361-0-4
medycyna, ginekologia
zdrowie, medycyna

Wiedza ginekologiczna rozwija się z postępem nauki. Nowe wydanie Ginekologii Ilustrowanej zawiera uzupełnione i uaktualnione informacje z zakresu ginekologii. Zmiany treści odzwierciedlają postęp jaki dokonał się w medycynie w ciągu siedmiu lat, które upłynęły od ostatniego wydania tej książki. Dla ułatwienia wyszukiwania poszczególnych zagadnień zmieniony został układ rozdziałów. Zmieniła się również zawartość rozdziałów, zgodnie z nowoczesną praktyką i aktualną wiedzą. Znaczenie hormonalnej terapii zastępczej i menopauzy zostało podkreślone wyodrębnieniem tych tematów w osobnych rozdziałach. Kiła i gruźlica ustąpiły pierwszeństwa AIDS jako najgroźniejszej w odbiorze społecznym chorobie zakaźnej co również znalazło odzwierciedlenie w tekście rozdziału o infekcjach. Dołożyliśmy wszelkich starań aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom studentów i lekarzy rejonowych eksponując to co naszym zdaniem jest istotne we współczesnej ginekologii.

źródło opisu: http://medbook.com.pl

Khayman00 | 2013-12-12
Na półkach: Przeczytane, G: Medicine
Przeczytana: 27 lutego 2014
| 2013-11-12
Na półkach: Przeczytane, Przed 2000 r.
| 2012-05-04
Przeczytana: 1998 rok