Uzdrowienie jest dla Ciebie!

Okładka książki Uzdrowienie jest dla Ciebie! Maria Vadia
Okładka książki Uzdrowienie jest dla Ciebie!
Maria Vadia Wydawnictwo: Rhema religia
religia
Rhema
2010-01-01
2010-01-01
wiara uzdrowienie

Zachęcona opinią znajomej przeczytałam książkę i powiem szczerze, że nieco się rozczarowałam. Nie powiem, że książka była zła, bo to by była nieprawda. Zawsze można z niej coś dla siebie wyciągnąć. Dla miłośników ruchów charyzmatycznych jak najbardziej wskazana. Jak dla mnie zbyt dużo świadectw uzdrowień. Wszystko się wokół tego kręci. Nie przepadam za tym, a więc daję tylko 4 pkt.

Bo nigdy do końca nie jest tak, że nie ma dla nas nadziei na lepsze jutro.

Bo nigdy do końca nie jest tak, że nie ma dla nas nadziei na lepsze jutro.

Klasyka coś dla ciała i ducha

Klasyka coś dla ciała i ducha

• Chrześcijaństwo
  • Przeczytane 2017
  • 2015
  • Religijne

Dodaj cytat z książki Uzdrowienie jest dla Ciebie!